jak przyciągnąć pieniądze według feng shui

Feng Shui to sztuka aranżacji przestrzeni, która ma na celu poprawić płynność energii i wpłynąć pozytywnie na nasze życie. Jednym z najczęściej poszukiwanych porad jest to, jak przyciągnąć pieniądze według zasad feng shui.

Pierwszym krokiem jest uporządkowanie przestrzeni. Wprowadzenie porządku w domu i pracy pozwoli na swobodny przepływ energii, dzięki czemu będzie ona mogła przynieść więcej obfitości i bogactwa. Warto się pozbyć wszystkiego, co jest zbędne i niepotrzebne, a także zadbać o czystość i porządek w najmniejszych szczegółach.

Kolejnym krokiem jest umieszczenie w domu symboli pieniądza i bogactwa. Jednym z najpopularniejszych symboli jest żabka z trójnogiem. Warto umieścić ją w pobliżu wejścia do domu lub biura. Innym symbolem jest moneta z dziurką w środku. Taką monetę warto umieścić w portfelu lub na biurku.

Kolor również odgrywa ważną rolę w przyciąganiu pieniędzy. Najlepsze kolory to zielony, czerwony i fioletowy. Zielony symbolizuje bogactwo natury, czerwony przyciąga uwagę i energię, a fioletowy przynosi spokój i równowagę.

Ważne jest także dobranie odpowiedniego miejsca dla biurka lub łóżka. Nie powinno być ono zwrócone bezpośrednio w kierunku drzwi, a raczej w przeciwległym kierunku. Najlepiej, aby stanowiło to tzw. „miejsce władzy”, czyli miejsce, z którego można mieć kontrolę nad przestrzenią.

Oprócz tego, warto zadbać o oświetlenie w domu. Jasne i dobrze dobrane oświetlenie wpłynie na nastrój i energię w pomieszczeniu.

Podsumowując, przyciągnięcie pieniędzy zgodnie z zasadami feng shui wymaga przede wszystkim uporządkowania przestrzeni, umieszczenia w niej symboli bogactwa, dobrania odpowiedniego miejsca dla łóżka lub biurka, dobrego oświetlenia oraz wykorzystania odpowiednich kolorów. Dzięki tym praktykom możemy wpłynąć pozytywnie na nasze finanse i przyciągnąć więcej obfitości do naszego życia.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Porady: Jak Efektywnie Wyczyścić Adidasy?

Porady: Jak Efektywnie Wyczyścić Adidasy? Adidasy to popularne buty sportowe, które zwykle nosimy na co dzień. Niestety, z czasem mogą się brudzić i tracić swój

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.